تبلیغات
looxweb - 5استراتژی که شانس موفقیت شما را دو برابر کنند
archive
مطالب اخیر
لینک دوستان

آمار بازدید وبلاگ

webgozar
MAIN - ATOM - RSS
looxweb - 5استراتژی که شانس موفقیت شما را دو برابر کنند
معرفی کالا های برتر آموزشی در سطح کشور
این وبلاگ در جهت معرفی کالا های برتر به کاربران راه اندازی شده است

5استراتژی که شانس موفقیت شما را دو برابر کنند

آیا شما هم در تلاش برای رسیدن به اهداف جاه‌طلبانه خود هستید؟ حتما هم آن‌ها روی کاغذ آورده‌اید؛ تصمیم دارید که به ‌آن‌ها متعهد باشید؛ و هر روز زمانی صرف رویاهای خود می‌کنید. این کارها می‌توانند ابزار فوق‌العاده‌ای برای رساندن شما از موقعیت کنونی به جایگاهی باشند که در نظر دارید. اما به‌غیر از آن‌ها یک مورد دیگر هم هست که غالب افراد به آن توجهی نمی‌کنند: وقت خود را صرف افراد موفقی کنید که دوست دارید از نظر موفقیت به جایگاه آن‌ها برسید. حالا به‌نظر شما چرا این کار می‌تواند مفید باشد؟ چون انسان‌ها از ابتدای پیدایش در قالب ... ادامه مطلب ...
آیا شما هم در تلاش برای رسیدن به اهداف جاه‌طلبانه خود هستید؟ حتما هم آن‌ها روی کاغذ آورده‌اید؛ تصمیم دارید که به ‌آن‌ها متعهد باشید؛ و هر روز زمانی صرف رویاهای خود می‌کنید. این کارها می‌توانند ابزار فوق‌العاده‌ای برای رساندن شما از موقعیت کنونی به جایگاهی باشند که در نظر دارید. اما به‌غیر از آن‌ها یک مورد دیگر هم هست که غالب افراد به آن توجهی نمی‌کنند: وقت خود را صرف افراد موفقی کنید که دوست دارید از نظر موفقیت به جایگاه آن‌ها برسید.

حالا به‌نظر شما چرا این کار می‌تواند مفید باشد؟ چون انسان‌ها از ابتدای پیدایش در قالب قبیله زندگی کرده‌اند و تلاش برای برقراری ارتباط و رابطه تبدیل به فرمی می‌شود که تلاش می‌کنیم در آن جا بیافتیم. این یک فرآیند ناخودآگاه است که کنترل کمی روی آن داریم و از آن‌جایی‌که ما در پی رسیدن به اهداف خود هستیم؛ این مسئله می‌تواند به‌عنوان کمک یا به‌عنوان یک عامل بازدارنده تلقی شود. 

 
برای رسیدن به آرزوها این 5 نکته کلیدی را به‌خاطر بسپارید
تا به‌حال به این فکر کرده‌اید که چرا داشتن یک گروه اجتماعی موفق تا این اندازه مؤثر است؟ از یک جهت گروه اجتماعی ما هنجاری است که کمک می‌کند تا خودمان را قضاوت کنیم. شاید به همین دلیل است که داشتن دو دوست خوب که هر دو چاق هستند و اضافه وزن دارند؛ می‌تواند احتمال بالا رفتن وزن شما را تا حدود 50 درصد افزایش دهد. ار طرف دیگر، شاید برای شما خنده‌دار باشد که دوستان‌تان خارج از خانه در حال خوردن سالاد در رسنوران باشند در حالی‌که شما در خانه جلوی تلویزیون نشسته‌اید و مشغول خوردن یک بسته بزرگ چیپس هستید.
۵ روش برای ایجاد توازن بیشتر بین کار و زندگی
از منظر دیگر اگر وقت خود را با افراد موفقی بگذرانید که توانسته‌اند به اهدافی که شما آرزوی آن‌ها را دارید برسند؛ کمک می‌کند تا رسیدن به آن‌ها برای شما ساده‌تر و امکان‌پذیرتر جلوه کند. شاید همیشه دوست داشتید کتاب بنویسید اما نمی‌دانستید که از کجا و با چه روشی شروع کنید اما به‌ناگهان با کسی رویرو می‌شوید که تصمیم دارند پیش‌نویس کتاب خود را در عرض شش ماه به اتمام برساند و می‌بینید که به این مهم  دست پیدا می‌کند. ناخودآگاه این احساس در ذهن شما تداعی می‌شود که خوب انجام این کار آن‌قدرها که فکر می‌کردید، سخت و دشوار نیست و با کمی تلاش شما هم می‌توانید به این هدف برسید. بعد از چند ماه می‌بینید که شما هم نوشتن آن‌چه در سر داشتید را به پایان رسانده‌اید.

این نکته را هم در نظر داشته باشید: کسانی که به اهداف مدنظر شما رسیده‌اند، می‌توانند از لحاظ عملی راه‌های کاربردی زیادی را به شما معرفی کنند و در حقیقت به شما در رسیدن به همان اهداف کمک کنند. دلگرمی دادن؛ تشویق کردن و نصیحت کردن‌های ویژه و خاص همگی می‌تواند به شما کمک کند. حتی این افراد با اشخاص حرفه‌ای در تماس هستند که ممکن است علاقه داشته باشند به شما یاری برسانند یا شاید هم کار شما را به این افراد معرفی کنند و باعث تبلیغ و شناخته شدن‌تان شوند. هم‌چنین اگر روش غلطی را انتخاب کرده باشید و در مسیر نادرستی گام بردارید؛ آن‌ها به شما گوش‌زد خواهند کرد و به شما می‌گویند که در عوض چه کارهایی باید انجام دهید.

جمعه 28 اسفند 1394 - 07:18 ق.ظ -